BOILIES

V této kategorii naleznete veškeré naše produktové řady boilies z našich originálních směsí.

BOILIES Počet produktů: 7

Podkategorie

 • Boilies Contact

  U řady boilies contact jsme se snažily o spojení kvality vs. ceny. Myslíme si, že se nám to povedlo a toto boilies si získalo mezi rybáři spousty příznivců. Contact byl vytvořen na dvou základech, rybím a játrovém doplněn o ty nejlepší esence a atraktory z naší dílny. S tímto boilies můžete vyrazit na dlouhodobou výpravu nebo krátkou akci a vždy Vám bude perfektně fungovat. Což zajištuje jak složení směsi tak i práce boilies ve vodě, kdy ze sebe začne vypouštět atraktory a odlupovat malé částečky což je pro ryby neodolatelné.

  Vyzkoušejte sami řadu contact a nalezněte si svého favorita na celý rok .

 • Boilies Secret

  Řada boilies Secret je tím nejlepším co v naší dílně vzniklo. Jedná se o několik druhů originálních boilies směsí a každá je určená pro jinou situaci. Jestli potřebujete velmi kvalitní nástrahy sebou k vodě určitě doporučujeme boilies z řady Secret.

 • Boilies Colors

  Řada boilies Colors je určená především pro rychlé chytání. Toto boilies je postaveno tak, aby ihned po vhození začalo účinkovat a lákat ryby do svého okolí. Je to ideální volba pro závodní rybolov, víkendové akce či pár hodin u vody. Jeho doba rozpadu je něco okolo 6h samozřejmě v závislosti na proudění vody a aktivitě bílé ryby či jiných živočichů.

 • Boilies Classic

  Řada boilies Classic je navržena pro rybáře, kteří potřebují funkční nástrahy za rozumnou cenu. Zahrnuli jsme do ní několik našich osvědčených příchutí a upravili směsi tak, aby fungovaly IHNED po vhození do vody. Z toho vyplývá, že tyto kuličky mají krátkou dobu rozpadu něco do 8h, což je předurčuje pro situace, kdy potřebujete bleskově zaujmout ryby. 

 • Pop-up boilies

  Plovoucí boilies v originálních příchutích.

 • BOILIE KRILL
 • HEMP BOILIES-konopné...

  NYNÍ ZA SUPER CENU-Boilies HEMP(konopí) jsme testovali více než 3 roky a nyní Vám je můžeme nabídnout ve třech příchutích-ANANAS,JÁTRA,CHILLI.Obsahuje více než 50% produktů z konopí(olej,moučku,pražené konopí,drť,mleté konopí)Hemp je celoroční nástraha a o účinosti konopného semínka se není třeba rozepisovat!!

Zobrazují se 1 – 7 z 7 položek
 • 299 Kč

  Boilie složené z mořských produktů s vydatnou dávkou tekuté potravy KRILL, pepře a pachu mrtvoly.

  299 Kč
 • 899 Kč

  Boilie DEATH KRILL v praktickém balení v kbelíku.Boilie složené z mořských produktů s vydatnou dávkou tekuté potravy KRILL, pepře a pachu mrtvoly.

  899 Kč
 • 99 Kč

  Ekonomicky výhodné boilie s velmi rychlou učiností i bez předkrmování v balení 800gr,5000gr.Doba rozpadu do 10hod dle teploty vody atd.

  99 Kč
 • 599 Kč

  Ekonomicky výhodné boilie s velmi rychlou učiností i bez předkrmování v balení 800gr,5000gr.Doba rozpadu do 10hod dle teploty vody atd.BALENÍ 5000gr na objednávku s dodaním cca 2 až 7 dní.

  599 Kč
 • 639 Kč 799 Kč -20%

  NYNÍ ZA SUPER CENU!!! Jestli potřebujete velmi kvalitní nástrahy sebou k vodě určitě doporučujeme boilies z řady Secret.Nabízíme v příchutích-PEPRNA OLIHEŇ,UZENA VIŠEŇ,SPEED GONZALES(česnek,cibule)SPEED LADY(butyric,natrávená bílkovina,halibut)SPEED KINDER(česnek,cibule,butyric,natrávená bílkovina,halibut)

  639 Kč 799 Kč -20%
  Sleva!
 • 959 Kč 1 199 Kč -20%

  NYNÍ ZA SUPER CENU!!!! Jestli potřebujete velmi kvalitní nástrahy sebou k vodě určitě doporučujeme boilies z řady Secret.Nabízíme v přÍíchutích-PEPRNA OLIHEŇ,UZENA VIŠEŇ,SPEED GONZALES(česnek,cibule)SPEED LADY(butyric,natrávená bílkovina,halibut)SPEED KINDER(česnek,cibule,Butyric,natrávená bílkovina,halibut)

  959 Kč 1 199 Kč -20%
  Sleva!
 • 223 Kč 279 Kč -20%

  NYNÍ ZA SUPER CENU-Boilies HEMP(konopí) jsme testovali více než 3 roky a nyní Vám je můžeme nabídnout ve třech příchutích-ANANAS,JÁTRA,CHILLI.Obsahuje více než 50% produktů z konopí(olej,moučku,pražené konopí,drť,mleté konopí)Hemp je celoroční nástraha a o účinosti konopného semínka se není třeba rozepisovat!!

  223 Kč 279 Kč -20%
  Sleva!
Zobrazují se 1 – 7 z 7 položek