Boilies Classic

Řada boilies Classic je navržena pro rybáře, kteří potřebují funkční nástrahy za rozumnou cenu. Zahrnuli jsme do ní několik našich osvědčených příchutí a upravili směsi tak, aby fungovaly IHNED po vhození do vody. Z toho vyplývá, že tyto kuličky mají krátkou dobu rozpadu něco do 8h, což je předurčuje pro situace, kdy potřebujete bleskově zaujmou...

Řada boilies Classic je navržena pro rybáře, kteří potřebují funkční nástrahy za rozumnou cenu. Zahrnuli jsme do ní několik našich osvědčených příchutí a upravili směsi tak, aby fungovaly IHNED po vhození do vody. Z toho vyplývá, že tyto kuličky mají krátkou dobu rozpadu něco do 8h, což je předurčuje pro situace, kdy potřebujete bleskově zaujmout ryby. 

Zobrazit

Boilies Classic Počet produktů: 2

Zobrazují se 1 – 2 z 2 položek
  • 99 Kč

    Ekonomicky výhodné boilie s velmi rychlou učiností i bez předkrmování v balení 800gr,5000gr.Doba rozpadu do 10hod dle teploty vody atd.

    99 Kč
  • 599 Kč

    Ekonomicky výhodné boilie s velmi rychlou učiností i bez předkrmování v balení 800gr,5000gr.Doba rozpadu do 10hod dle teploty vody atd.BALENÍ 5000gr na objednávku s dodaním cca 2 až 7 dní.

    599 Kč
Zobrazují se 1 – 2 z 2 položek