NÁSTRAHY NA HÁČEK

V této kategorii naleznete veškeré nástrahy na háček. Od rohlíkových boilies až po různé druhy měkčených či normálních extrud, určených k lovu kaprovitých ryb.

NÁSTRAHY NA HÁČEK Počet produktů: 4

Zobrazují se 1 – 4 z 4 položek
 • 35 Kč

  Kapří žužu je měkčená nástraha určená přímo na háček. Je nabušená těmi nejlepšímy atraktory z naší dílny, aby co nejvíce přitahovala kaprovité ryby. Díky své měkkosti a houževnatosti vydrží na háčku něco kolem 6 hodin. Vhodná pro použití při lovu na krmítko. Ve spojení s našimy krmítkovými směsmi, je to jedna z nejrychleji působících nástrah na kaprovité...

  35 Kč
 • 59 Kč

  Vyrobeno lisováním rohlíkového těsta, do kterého byli přidány tekuté potravy a ty nejlepší esence využívané v naší dílně. Lisováním tohoto těsta dá vzniku vysoce kvalitnímu rohlíkovému boilies s velmi rychlým účinkem při lovu na položenou, feeder či plavanou.

  59 Kč
 • 45 Kč

  Fluoro žužu je další novinkou pro rok 2015! Tato měkčená nástraha výrazných fluoro barev, je nabušená těmi nejlepšímy atraktory z naší dílny. V balení naleznete mix 4 a 10mm hrudek. Je to celoroční nástraha určená pro lov všech kaprovitých ryb.

  45 Kč
 • 45 Kč

  Kukuřičné extrudy ve tvaru červů.

  45 Kč
Zobrazují se 1 – 4 z 4 položek